Nosidełko turystyczne Deuter Kid Comfort III

Nosidełko turystyczne deuter kid comfort iii widziane od przoduNosidło ze stelażem jest idealnym rozwiązaniem do noszenia dzieci.
Używa się go jak klasyczny plecak trekkingowy. Jest niezastąpione na górskim szlaku, doskonale sprawdzi się także podczas zwiedzania miast, czy na długich spacerach.
Deuter Kid Comfort III jest uznane za najbardziej rozbudowaną i najwygodniejszą wersję nosidełek turystycznych dla dzieci. Ma opinię “Mercedesa” wśród nosideł, a podczas Międzynarodowych Targów w Kielcach zdobył Puchar GOPR i został uznany przez ratowników za najbezpieczniejszy produkt targów.
Nosidło Deuter Kid Comfort III jest łatwe w obsłudze. Włożenie i zapięcie dziecka jest szybkie i intuicyjne. Polecane jest dla dzieci pewnie siedzących (od około 9 miesiąca życia). Możemy go bezpiecznie używać dla dzieci ważących do 18 kg. Jest bezpieczne i wygodne zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.
Nasz sprzęt jest w 100% sprawny. Oferujemy niskie ceny i możliwość dokonania wygodnej rezerwacji.

Dla dziecka

Dziecko w nosidełku turysycznym

Posiada wygodne i regulowane siedzisko. Odpowiednia wysokość umożliwia dziecku swobodnie obserwować świat w czasie marszu, stabilizuje tył główki zabezpieczony regulowanym, miękkim zagłówkiem. Oddychająca poduszka z przodu nosidła, gruba na kilka centymetrów pozwala maluchowi oprzeć główkę w czasie drzemki.
Siodło łączy się z solidnymi pasami, którymi przypina się dziecko. Ten 5-cio punktowy system pasów bezpieczeństwa znany z fotelików samochodowych, chroni malucha przed wypadnięciem i wpływa na jego prawidłową pozycję w nosidełku.
Przydatnym rozwiązaniem ułatwiającym wędrówkę z dzieckiem jest daszek chroniący głowę, szyję i ręce malucha przed słońcem, oraz pokrowiec przeciwdeszczowy. Pokrowiec ochronny szczelnie zasłania przed deszczem i wiatrem. Nosidełko Deuter Kid Comfort III posiada też regulowane strzemiona, stanowiące oparcie dla nóżek dziecka.

Dla rodzica

Rodzic z dzieckiem w nosidełku

Nosidło Deuter Kid Comfort III wyglądem i budową przypomina plecak turystyczny. Aby był przydatny w czasie wędrówki musi być wytrzymały, nieprzemakalny, z równomiernie rozłożonym ciężarem. Takie cechy posiada nosidełko Deuter Kid Comfort III. Pozwala bezpiecznie i wygodnie ruszyć w drogę z małym dzieckiem. Podczas marszu nie przesuwa się na boki i dobrze przylega do pleców, odciążając barki. Zawdzięcza to stelażowi i systemowi nośnemu, który można dopasować do sylwetki użytkownika. W jego skład wchodzą: szeroki pas biodrowy oraz szelki, które można połączyć na wysokości klatki piersiowej. Dzięki dużym możliwościom regulacji może być noszone przez obojga rodziców.
Posiada rozkładaną podpórkę, która w czasie postoju pozwala bezpiecznie postawić nosidełko na ziemi. Stabilne nóżki utrzymują wchodzące i wychodzące dziecko. Odpinana boczna klapa umożliwia w razie potrzeby wyjęcie dziecka przez drugiego rodzica bez konieczności zdejmowania nosidełka z pleców.
Nosidełko posiada atest bezpieczeństwa TUV/GS do 22 kg obciążenia.
Nosidełko jest wykonane z wytrzymałego materiału, a specjalne siatki i gąbki zwiększają cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci.

Jako rodzice polecamy z czystym sumieniem używanie tego komfortowego nosidełka podczas wędrówek z Waszymi dziećmi.

Ile się zmieści w nosidełku

W nosidełku Deuter Kid Comfort III spakujesz wszystkie najpotrzebniejsze w czasie wędrówki rzeczy. Posiada pojemną (18 l) komorę zapinaną na suwak oraz 2 kieszenie boczne i 2 w pasie biodrowym na różne drobiazgi oraz podręczne rzeczy. W kieszeni na plecach można zamontować bukłak o pojemności 2 litrów.

Nosidełko turystyczne deuter kid comfort iii widziane od tyłu

Parametry techniczne

 • Masa: 3700g
 • Wymiary: 83x42x40 cm
 • Obciążenie całkowite: do 22kg
 • Certyfikat bezpieczeństwa TUV/GS
 • Materiał: MACROLITE 210 SUPER-POLYTEX
 • 5 ptk system pasów bezpieczeństwa
 • Pas biodrowy
 • Pasek piersiowy
 • Składana podpórka
 • Daszek
 • Pokrowiec przeciwdeszczowy
 • Strzemoina
 • Lusterko
 • System poduszeczek AirComfort