Nosidełko ergonomiczne Tula

Nosidełka Tula są bardzo wysoko cenione przez rodziców, szyte ręcznie w Polsce z najwyższej jakości, miękkiej, nieuczulającej bawełny. Są lekkie i bezpieczne dla dzieci – posiadają atesty i certyfikaty na wszystkie elementy.
Są niezwykle wygodne i łatwe w użyciu – bardzo szybko się je zakłada i ściąga samodzielnie. Są ładne i estetyczne, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca.

Nosidełko Tula to nieodłączny kompan codziennych spacerów i dalszych rodzinnych wycieczek do lasu, na plażę czy w góry. Sprawdza się przy jedynaku, jest wręcz niezbędne przy dwójce czy trójce dzieci. Nosidełko Tula jest pomocne gdy maluch kaprysi, ma katar, ząbkuje lub nie może zasnąć. Ułatwia zakupy z dzieckiem oraz posprzątanie mieszkania – pociecha jest blisko rodzica, widzi co się dzieje dookoła.

Dla dziecka

dziecko przytulone do mamy w nosidełku Tula

Nosidełka Tula Standard/Toddler to wygoda i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Posiadają wszystkie cechy dobrego nosidełka.
Nie mają sztywnych elementów, są mięciutkie i przyjemne w dotyku. Panel otulający malucha jest szeroki, o przemyślanym kształcie. Ciało dziecka na całej długości przytula się do ciała mamy, a jego plecki są naturalnie zaokrąglone. Wspiera to rozwój stawów biodrowych i kręgosłupa, a maluch nie męczy się nawet podczas długiej wycieczki.
Dziecko w nosidle przyjmuje, tak ważną dla jego rozwoju, pozycję fizjologicznej żabki – nóżki są szeroko rozstawione na boki, kolanka wyżej niż pupa.
Tula zadbała też o główkę dziecka – można dopiąć kapturek, który chroni przed słońcem, wiatrem i deszczem, podtrzymuje główkę malucha w czasie drzemki.

Dla rodzica

dziecko w nosidełku Tula na plecach
Nosidełka Tula są lekkie, trwałe, wygodne i praktyczne. Pozwalają dotrzeć tam, gdzie z wózkiem trudno lub niewygodnie.
Komfort noszenia malucha podnoszą miękkie, szerokie, atestowane pasy: biodrowy i naramienne, zakończone klamrami. Wszystkie te taśmy są w pełni regulowane, co pozwala na idealne dopasowanie nosidełka do naszych potrzeb. Tula to nieliczne nosidełka, które będą pasować do osób o skrajnie różnych sylwetkach.
Pasy o przemyślanej konstrukcji pozwalają nosić dziecko przez dłuższy czas (nawet kilkugodzinny) bez bólu pleców – ciężar malucha równomiernie rozkłada się na biodrach i ramionach, odciążając kręgosłup.
Proste w czyszczeniu i obsłudze – łatwo samodzielnie włożyć w nie pociechę.
W Tuli można nosić maleństwo zarówno z przodu, co sprzyja przytulaniu i bliskości, jak i z tyłu – podczas dalszej wyprawy, ale zawsze tyłem do świata, a brzuszkiem do rodzica.

Dlaczego warto wypożyczyć?

Cena dobrych nosidełek jest wysoka. Przed zakupem dobrze jest wcześniej je przetestować, sprawdzić jak Wasz maluszek się w nim czuje. Nasza wypożyczalnia oferuje rodzicom sprzęt najwyższej jakości, zawsze sprawdzany przed każdym wypożyczeniem. Mamy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji.

Parametry techniczne

 • Masa: od 0,5kg do 0,7kg
 • Bezpieczne, trwałe i miękkie
 • Wygodne dla dziecka i rodzica
 • Szyte z wysokojakościowej bawełny
 • Dopasowują się do ciała dziecka i osoby noszącej
 • Zapewniają prawidłowe ułożenie ciała dziecka
 • Można nosić dziecko z przodu lub z tyłu
 • Łatwo i szybko się je zakłada i zdejmuje
 • Złożone zajmują niewiele miejsca
 • Posiadają pasy i klamry z atestami
 • Posiadają odpinany kapturek
 • Spełniają Europejskie Standardy Bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN 13209-2-2006